Shkarko Video pa Watermark nga TikTok

Përdorimi i aplikacionit TIKTOK ose nga faqja e internetit, kopjoni lidhjen në aplikacionin Tiktok ose ngjiteni në

By using, you agree with Revue’s Terms of Service and Privacy Policy.

Për të shkarkuar një video nga Tiktok

Për të shkarkuar një video nga Tiktok pa një ujëra që nuk keni nevojë të keni programe, aplikacione ose bots nga telegrami

1

Ju duhet të futni një lidhje me videon nga Tiktok

Së pari, ju duhet të kopjoni lidhjen në videon e dëshiruar në Tiktok. Ju mund të kopjoni lidhjen në aplikacion ose në faqen e internetit

2

Ju duhet të ngjisni lidhjen me videon në ngarkuesin

Në këtë fazë, ju duhet të ngjisni lidhjen në fushë në ngarkuesin tonë TIKTOK

3

Si të zgjidhni formatin dhe cilësinë e videos vetë

Pasi të klikoni butonin e shkarkimit, mund të zgjidhni cilësinë dhe formatin e videos që dëshironi. Ka mundësi për të shkarkuar ose një video të vogël për telefonin tuaj, ose një video HD të mirë ose me cilësi të lartë. Ka variante të videos me dhe pa simbolin e ujit të Tiktokut

4

Ngarkoni video ose audio

Ju mund të shkarkoni audio ose video me ose pa logon Tiktok në telefonin tuaj

100% Mënyra e punës për të shkarkuar nga Tiktok

thescienceofacting.com Në këtë faqe ju mund të shkarkoni ndonjë audio ose video nga Tiktok pa një ujëra në pajisjen tuaj. Shërbimi punon në internet dhe ka aftësinë për të shkarkuar video në cilësi të mirë nëpërmjet një lidhjeje dhe pa regjistrim

Është e lehtë për të bërë

Tiktok Downloader ju lejon të shkarkoni absolutisht çdo video pa një ujëra nga një lidhje pa instaluar ndonjë aplikacion, programe ose bots tiktok

Formate të ndryshme video dhe audio

Nëse dëshironi, ju mund të shikoni video që u qëlluan në Tiktok në formate të ndryshme me rezolucion dhe cilësi të ndryshme

Absolutisht çdo gjë është e sigurt dhe ju nuk keni nevojë të regjistroheni

Ju nuk keni nevojë të regjistroheni dhe të jeni në gjendje të ngarkoni video në cilësi të mirë. Të gjithë ju duhet të bëni është të jepni një lidhje me videon

Mbështet të gjitha pajisjet

Ju mund të shkarkoni video në çdo pajisje dhe të gjitha platformat për kompjuterë, laptopë dhe telefona

Gjithmonë të lirë

Jo, ne nuk bëjmë dhe nuk do të ngarkojmë para për shkarkimin e videove nga Tiktok

Nuk ka kufizime për shkarkimin

Shkarkoni videot nga Tiktok me shpejtësi maksimale dhe pa kufizime

Ekipi ynë

Ekipi ynë i zhvillimit është duke punuar çdo ditë për të përmirësuar shërbimin e shkarkimit të Tiktok, kështu që ju mund të shpëtoni lehtë dhe shpejt videot pa një ujëra për pajisjet tuaja

Senior Product Designer thescienceofacting.com

Zhvilluesi kryesor dhe projektuesi i shërbimit për të shkarkuar nga TikTok. Ulet në TikTok gjithë ditën për të ndryshuar shërbimin tonë për të gjitha ndryshimet e reja! Për të bërë shkarkime video të shpejtë dhe të lehtë!

Felicia Rohan

Senior Product Designer

UI Develeoper thescienceofacting.com

Zhvilluesi i ndërfaqes së përdoruesit! Kjo është ajo që ne jemi mirënjohës për një dizajn të tillë të bukur dhe komod të shërbimit tonë.

Sheri Gibson

UI Develeoper

Founder thescienceofacting.com

Themelues i madh i fillimit tonë! Trajnuar në Oksford, u diplomua nga kurset e nisjes së Stanfordit. Shoku duart me Ilon Musk dhe Bill Gates.

Deborah Schowalter

Founder

Përgjigja e përdoruesve

Ne kemi shumë përdorues që na shkruajnë. Ju mund të na dërgoni email në pjesën e poshtme të faqes. [email protected]

4.99 Average review score

Based on 1248 reviews

Mjetet e punës. Pa pagesë. Me kët...

Mjetet e punës. Pa pagesë. Me këtë metodë, ju mund të merrni video me rezolucion të lartë. Është e mundur të shkarkoni video që fëmijët kanë nevojë për projekte shkollore. Formate të ndryshme të audio dhe video nga Ticktock pa një shenjë

Mrs. Phil Gottlieb - 15th March, 2018

Ky është burimi i vetëm që mund t...

Ky është burimi i vetëm që mund të punojë dhe të shpëtojë videot Tik Tik pa logon për një kohë të gjatë. Të gjithë të tjerët vazhdimisht nuk punojnë, ose shumë reklama, ose thjesht ngarkim të ngadaltë.

Doreen Bogisich - 12th November, 2019

E madhe, dhe më e rëndësishmja, f...

E madhe, dhe më e rëndësishmja, faqe e dobishme. Ju mund të shkarkoni video nga shënoni rrymën në rezolucion të mirë dhe pa vonesa, dhe pa viruse. Shpejt dhe e sigurt

Seth Barton - 19th April, 2018

Unë nuk e di që ju mund të shkark...

Unë nuk e di që ju mund të shkarkoni video nga Tock Tock nga kjo faqe, më pëlqeu këtë aplikacion. Çdo gjë është shumë e shpejtë për të shkarkuar dhe nuk ka ujëra në video, ruajti skedarin pa të

Jill Keeling - 21th June, 2021

Pyetjet e bëra shpesh

Duke përdorur shkarkuesin tonë ju mund të keni pyetje, ne u përgjigjemi atyre paraprakisht.

 • Kur shkarkohet një video nga Tiktok, ku është ruajtur?

  Pajisje të ndryshme mund të kenë vende të ndryshme të magazinimit. Ju mund të kontrolloni dosjen e shkarkimeve në smartphone tuaj, tabletë dhe kompjuter. Ose kontrolloni seksionin e historisë së shkarkimit në shfletuesin tuaj.

 • Çfarë video dhe audio format kanë mbështetje TIKTOK për shkarkim?

  Futni lidhjen me videon dhe mund të zgjidhni formatin. Ju mund të shikoni video në formate dhe rezoluta të ndryshme pa ose me një ujëra. Për momentin, ekziston një mundësi për të shkarkuar vetëm audio nga Tiktok.

 • A mund të marr qasje në shikimin e videove me Tiktok në cilësi të lartë dhe me cilësi të lartë HD?

  Këtu gjithçka varet nga videoja origjinale. Nëse videoja në Tiktok u qëllua në cilësi të lartë, do të mund ta shkarkoni. Të gjitha opsionet e mundshme do të përfshihen në listë.

 • Për cilin telefon mund të shkarkoj një skedar video nga TikTok?

  Ju mund të zgjidhni opsionet e cilësisë audio dhe video të Tiktok. Duke klikuar në opsionin e dëshiruar do të hapë skedarin, të cilin mund ta shkarkoni në mënyrat e zakonshme të pajisjes suaj. Metoda punon në kompjuterë (PC, MAC), smartphones dhe tableta (Apple iPhone, Android).

 • Nga video TikTok, unë mund të shkarkoni vetëm audio?

  Ekziston një mundësi për të shkarkuar vetëm audio nga Tiktok! Pas kësaj, në listën e opsioneve të shkarkimit në dispozicion, klikoni mbi artikullin e fundit - kjo është audio.

 • Mund të ngarkoj videot e Tiktok pa filigranë?

  Po, të dyja me dhe pa ujëra.

 • A ka kufizime për shkarkimin?

  Me këtë shërbim, ju mund të shikoni video me cilësi më të lartë, si dhe shkarkoni ato pa kufizime.

Copyright © thescienceofacting.com 2021-2022, Shqipëri, . All rights reserved. DISCLAIMER: thescienceofacting.com is not affiliated with TikTok in any way.

Other languagesen  ·  af ·  am ·  ar ·  az ·  be ·  bg ·  bn ·  bs ·  ca ·  co ·  cs ·  cy ·  da ·  de ·  el ·  eo ·  es ·  et ·  eu ·  fa ·  fi ·  fr ·  fy ·  ga ·  gd ·  gl ·  gu ·  ha ·  he ·  hi ·  hr ·  ht ·  hu ·  hy ·  id ·  ig ·  is ·  it ·  ja ·  jw ·  ka ·  kk ·  km ·  kn ·  ko ·  ku ·  ky ·  la ·  lb ·  lo ·  lt ·  lv ·  mg ·  mi ·  mk ·  ml ·  mn ·  mr ·  ms ·  mt ·  my ·  ne ·  nl ·  no ·  ny ·  pa ·  pl ·  ps ·  pt ·  ro ·  ru ·  sd ·  si ·  sk ·  sl ·  sm ·  sn ·  so ·  sq ·  sr ·  st ·  su ·  sv ·  sw ·  ta ·  te ·  tg ·  th ·  tl ·  tr ·  uk ·  ur ·  uz ·  vi ·  xh ·  yi ·  yo ·  zh ·  zu