Преземи видео без воден печат Тикток

Користење на апликацијата Tiktok или од веб-страницата, копирајте ја врската до апликацијата Tiktok или залепете во

By using, you agree with Revue’s Terms of Service and Privacy Policy.

За да преземете видео од Tiktok

За да преземете видео од Tiktok без воден печат, не треба да имате програми, апликации или ботови од телеграма

1

Треба да вметнете линк до видеото од Tiktok

Прво, треба да ја копирате врската до саканото видео во Тикток. Можете да ја копирате врската во апликацијата или на веб-страницата

2

Треба да ја залепите врската до видеото во поставувањето

Во оваа фаза, треба да ја залепите врската во полето на нашиот Tiktok Uploader

3

Како да изберете формат и квалитет на видео

Откако ќе кликнете на копчето за преземање, можете да го изберете квалитетот и формата на видеото што го сакате. Постојат опции за преземање на мало видео за вашиот телефон, или добро или високо квалитетно HD видео. Постојат варијанти на видеа со и без симболот на водата Tiktok

4

Додавање на видео или аудио

Можете да го преземете аудио или видео со или без логото на Tiktok на вашиот телефон

100% работен начин за преземање од Тикток

thescienceofacting.com На оваа страница можете да преземете било кој аудио или видео од Tiktok без воден печат до Вашиот уред. Услугата работи онлајн и има способност да преземете видеа со добар квалитет преку линк и без регистрација

Лесно е да се направи

Tiktok Downloader ви овозможува да преземете апсолутно било видео без воден печат од врска без инсталирање на било какви апликации, програми или Tiktok ботови

Различни видео и аудио формати

Ако сакате, можете да гледате видеа кои беа застрелани на Tiktok во различни формати со различна резолуција и квалитет

Апсолутно сè е сигурно и не треба да се регистрирате

Вие не треба да се регистрирате и да бидете во можност да испратите видеа со добар квалитет. Сè што треба да направите е да обезбеди врска со видеото

Ги поддржува сите уреди

Можете да преземете видеа на кој било уред и сите платформи за компјутери, лаптопи и телефони

Секогаш бесплатно

Не, ние не и нема да наплаќа пари за преземање видеа од Tiktok

Нема ограничувања за преземање

Преземете видеа од Tiktok со максимална брзина и без ограничувања

Нашиот тим

Нашиот тим за развој работи секој ден за подобрување на услугата за преземање на Tiktok, па можете лесно и брзо да зачувате видеа без воден печат до вашите уреди

Senior Product Designer thescienceofacting.com

Главниот инвеститор и дизајнер на услугата за преземање од Тик Тока. Седи во TikTok цел ден за да ја промениме нашата услуга за сите нови промени! За да направите видео превземања брзо и лесно!

Felicia Rohan

Senior Product Designer

UI Develeoper thescienceofacting.com

Инвеститорот на корисничкиот интерфејс! Тоа е кој сме благодарни за таков убав и пријатен дизајн на нашата услуга.

Sheri Gibson

UI Develeoper

Founder thescienceofacting.com

Голем основач на нашиот стартување! Обучени во Оксфорд, дипломирал на курсеви за стартување на Стенфорд. Се ракува со мускулот на Монт и Бил Гејтс.

Deborah Schowalter

Founder

Кориснички повратни информации

Имаме многу корисници кои ни пишуваат. Можете да ни испратите на дното на страницата. [email protected]

4.99 Average review score

Based on 1248 reviews

Работни алатки. Бесплатно. Со ово...

Работни алатки. Бесплатно. Со овој метод, можете да добиете видеа со висока резолуција. Можно е да преземете видеа што децата треба за училишни проекти. Различни формати на аудио и видео од witttock без знак

Mrs. Phil Gottlieb - 15th March, 2018

Ова е единствениот ресурс кој мож...

Ова е единствениот ресурс кој може да работи и да ги зачува видеата на TikTok без логото за долго време. Сите останати постојано не работат, или многу реклами, или само бавно вчитување.

Doreen Bogisich - 12th November, 2019

Одлично, и што е најважно, корисн...

Одлично, и што е најважно, корисна локација. Можете да преземете видеа од струја на вртење во добра резолуција и без заостанувања, и без вируси. Брз и безбеден

Seth Barton - 19th April, 2018

Не знаев дека можете да преземете...

Не знаев дека можете да преземете видеа од означете го ток од оваа страница, ми се допадна оваа апликација. Сè е многу брзо за преземање и не постои воден печат на видеото, ја зачува датотеката без неа

Jill Keeling - 21th June, 2021

Најчесто поставувани прашања

Користејќи го нашиот симнувач, може да имате прашања, ние ги оддаваме однапред.

 • Кога ќе се преземе видео од Tiktok, каде е спасено?

  Различни уреди може да имаат различни локации за складирање. Можете да ја проверите папката за преземања на вашиот паметен телефон, таблет и компјутер. Или проверете го делот за историја на преземање во вашиот прелистувач.

 • Кои видео и аудио формати ја поддржуваат Tiktok за преземање?

  Вметнете ја врската до видеото и можете да го изберете формат. Можете да гледате видеа во различни формати и резолуции без или со воден печат. Во моментов, постои можност да се преземе само аудио од Тикток.

 • Може ли да добијам пристап до гледање видеа со Tiktok во висок и висок квалитет на HD квалитет?

  Тука сето тоа зависи од оригиналното видео. Ако видеото на Tiktok беше застрелан со висок квалитет, ќе можете да го преземете. Сите можни опции ќе бидат вклучени во листата.

 • На кој телефон можам да преземам видео датотека од TikTok?

  Можете да ги одберете опциите за аудио и видео квалитет на Tiktok. Со кликнување на саканата опција ќе ја отвори датотеката, која можете да ја преземете на вообичаените начини на Вашиот уред. Методот работи на компјутери (PC, MAC), паметни телефони и таблети (Apple iPhone, Android).

 • Од Видеото на Тик Ток, можам само да преземам аудио?

  Постои опција за преземање само аудио од Tiktok! После тоа, во листата на достапни опции за преземање, кликнете на последната ставка - ова е аудио.

 • Може ли да испраќам видеа на Tiktok без водени жигови?

  Да, и со и без воден печат.

 • Дали постојат ограничувања за преземање?

  Со оваа услуга, можете да гледате видеа со највисок квалитет, како и да ги преземете без ограничувања.

Copyright © thescienceofacting.com 2021-2022, Северна Македонија, . All rights reserved. DISCLAIMER: thescienceofacting.com is not affiliated with TikTok in any way.

Other languagesen  ·  af ·  am ·  ar ·  az ·  be ·  bg ·  bn ·  bs ·  ca ·  co ·  cs ·  cy ·  da ·  de ·  el ·  eo ·  es ·  et ·  eu ·  fa ·  fi ·  fr ·  fy ·  ga ·  gd ·  gl ·  gu ·  ha ·  he ·  hi ·  hr ·  ht ·  hu ·  hy ·  id ·  ig ·  is ·  it ·  ja ·  jw ·  ka ·  kk ·  km ·  kn ·  ko ·  ku ·  ky ·  la ·  lb ·  lo ·  lt ·  lv ·  mg ·  mi ·  mk ·  ml ·  mn ·  mr ·  ms ·  mt ·  my ·  ne ·  nl ·  no ·  ny ·  pa ·  pl ·  ps ·  pt ·  ro ·  ru ·  sd ·  si ·  sk ·  sl ·  sm ·  sn ·  so ·  sq ·  sr ·  st ·  su ·  sv ·  sw ·  ta ·  te ·  tg ·  th ·  tl ·  tr ·  uk ·  ur ·  uz ·  vi ·  xh ·  yi ·  yo ·  zh ·  zu